Oferta 2

Oferujemy Państwu trzy domki letniskowe. Znajdują się one na dużej, malowniczej działce w pobliżu lasu, oddalonej o 90 metrów od brzegu morza. Bezpośrednio przy posesji znajduje się boisko do gry oraz plac zabaw dla dzieci. Na samej działce można zrelaksować się w altanie ogrodowej, urządzić grilla czy pobujać się na huśtawce. W cenie każdego pobytu zapewniamy bezpłatnie jedno miejsce parkingowe na terenie obiektu.

domki

Domek "Bosman", po generalnym remoncie w 2023, przystosowany jest dla 5 osób. Na jego poddaszu znajdują się trzy pojedyncze łóżka (mogą być połączone na życzenie Gościa), stolik kawowy, cztery pufki, telewizor oraz balkon. Na parterze mieści się dwuosobowa sypialnia (z telewizorem, komodą i stolikami nocnymi), aneks kuchenno-jadalny (wyposażony m.in. w stół jadalny, lodówkę, zmywarkę, mikrofalówkę, płytę indykcyjną, telewizor) oraz łazienka. Bezpośrednio przed domkiem znajduje się prywatny taras z meblami ogrodowymi. Dodatkowo na wyposażeniu domku są dwa parawany, dwa leżaki plażowe oraz suszarka do ubrań.
Cena za dobę za domek wynosi od 500 do 800 zł.

Domek "Szyper", bliźniaczy do "Bosmana", wciąż czeka na generalny remont. Obecnie przystosowany jest do maksymalnie 7 osób (2 łóżka w sypialni na dole + 5 na poddaszu użytkowym). W aneksie kuchenno-jadalnym jest stół jadalny, lodówka, kuchenka gazowa, mikrofalówka oraz telewizor. Domek wyposażony jest również w dwa parawany, dwa leżaki oraz suszarkę do ubrań.
Cena za dobę za domek wynosi od 350 do 500 zł.

Mniejszy domek ("Rybak") to jedno duże otwarte pomieszczenie na które składają się cztery miejsca sypialniane na parterze plus jedno na antresoli oraz aneks kuchenny, łazienka i prywatny tarasik. Domek wyposażony jest w lodówkę, mikrofalę, telewizor, parawan, leżaki plażowe oraz suszarkę do ubrań. W "Rybaku" można zakwaterować do 5 osób.
Cena za dobę za domek wynosi od 270 do 400 zł.

Domek "Bosman"
Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman Domek Bosman
Domek "Szyper"
Domek Szyper Domek Szyper Domek Szyper Domek Szyper Domek Szyper
Domek "Rybak"
Domek Rybak Domek Rybak Domek Rybak Domek Rybak Domek Rybak Domek Rybak